Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

CZY KTOS POSIADA TAKI DOMEK TAK.JEST NA ETAPIE MONTAZU INSTALACJI: PRAD OGRZEWANIE.PO KILKU NASZYCH ZMIANACH JEST TAKI JAK CHCIELISMY.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
BEATA 2006-02-10 00:41:03 0
projekty domów podoba mi się ten projekt.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
zigi 2006-11-24 23:52:15 0
Ten projekt jest super - wszyscy którzy odwiedzają budowę na etapie stanu surowgo zamkniętego - krótko kwitują - best. u mnie zmiany - piwnica pod całym budynkiem - troche modyfikacji na poddaszu , z budującymi ten dom chętnie wymienię sie materiałami, zdjęciami czy spostrzeżeniami. moj mail tomwag@konto.pl pozdrawiam
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
tom 2006-12-29 14:02:44 0
Czy ktoś mógłby zamieścić jakieś zdjecia tego domku?
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Kaśka 2007-03-15 12:34:42 0
dobre. podoba mi sie ten projekt. czytelne, proste szczere. pozdrawiam, sebastian
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
sebastian 2007-11-06 18:44:55 0
Ile kosztuje budowa? Ile kosztuje budowa pod klucz tego domu?
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
2007-11-08 20:07:15 0
Witam Panstwa, posiadam dzialke pozwolenie na budowe z zatwierdzonym projektem budowy domu ok. 130 m2; Projekt "DWERNICZEK" Kod: DM-5573 Co powiedza Panstwo na ta oto przedstawiona wstepna oferte według typowej dokumentacji na wyprodukowanie i dostawe oraz montaz elementów w systemie PRÆFA ® na w/w projekt. UWAGA!!! Budynek usadowiony na fundamentach tradycyjnych!!! Sciany zewnetrzne, sciany wewnetrzne, nadproza, słupy (wg specyfikacji w załaczniku) - po montau stan surowy otwarty, zaawansowany (sciany przystosowane do tapetowania / po połozeniu cienkiej warstwy gładzi szpachlowej równiez do malowania, uzbrojenie pod instalacje itp.) Razem, z dostawa i z montazem, netto: 106.822,52 PLN Orientacyjny czas realizacji obiektu ok. 4-5 tygodnie. 1. Opracowanie dokumentacji, w tym dostosowanie projektu konstrukcyjnego - 1 tydzien od momentu podpisania umowy. 2. Rozpoczecie montau - po ok. 1 tyg. od momentu uruchomienia produkcji (i w zalenosci od zakonczenia prac przygotowawczych / fundamentowych). 3. Zakonczenie montazu elementów jednego obiektu i prac wykonczeniowych (zaszpachlowania spoin i wykonczenia powierzchni pod tapetowanie) mozliwe w ciagu ok. 2-3 dni. Elementy keramzytowe w technologii PRÆFA® maja idealnie gładkie powierzchnie. Sa od razu przystosowane do połozenia tapet (lub nawet do malowania po ewt. dokonaniu cienkiej przecierki gipsowej). Kładzenie tynków wewnetrznych jest zbedne. W elementach w technologii PRÆFA® umiejscowione sa rurki i puszki elektryczne oraz wszelkie otwory i bruzdy na instalacje grzewcza, wodna i kanalizacyjna. Koszty wykonczenia sa znacznie nizsze. Wszystkie ceny sa cenami netto, plus obowiazujaca na dzien rozliczenia stawka VAT. Jest wymagane, aby wylany uprzednio fundament osiagnał wytrzymałosc min. 15 MN/ m2 przed rozpoczeciem montau. Dojazd na plac budowy i miejsce ustawienia dzwigu musza byc odpowiednio utwardzone. Płatnosc: do 8 dni po dacie wystawienia
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
vera 2008-03-16 22:31:44 0
Mam pytanie,,, koszt wynosi 276 tysięcy czy dwa miliony bo się pogubiłam...i co ta kwota 276 tys. to koniec opłat związanych z budową czy można się wprowadzać??
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
2008-10-06 14:02:19 0
myślę że za kwotę 270 tyś zł można się wprowadzić w tym roku jestem na etapie stanu surowego bez okien koszt 90 tyś zł.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
2008-12-05 08:39:53 0
domek super Kochani mieszkam juz w tym domku 2 lata jest super. Wprowadziliśmy kilka swoich zmian. Jednego czego teraz żalujemy to, to że moglismy chociaż pod częścią domu zrobić piwnicę
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
2009-02-12 13:08:03 0
interesują mnie zdjęcia z realizacji domu zwłaszca salonu i kuchni bardzo proszę przesłać na adres aga45601@wp.pl
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
2009-02-12 14:10:35 0