Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt PRĄDNIK DM-6143 Projekt PRĄDNIK DM-6143 - PRĄDNIK Kod: DM-6143 Dzień dobry. Zainteresowany jestem projektem domu PRĄDNIK Kod: DM-6143, lecz potrzebuję na parterze pomieszczenia na pokój ok 9m2, na poddaszu dwie sypialnie (1 obowiązkowo z balkonem), łazienka nie koniecznie. W związku z powyższym mam pytanie, czy posiadacie Państwo gotowy już taki projekt w ofercie, który uwzględniał będzie wskazane wyżej moje wymagania, czy też muszę wnosić do DM-6143 zmiany. Mam także pytanie jak prezentować się będzie domek DM-6143 z podniesionym kolanem oraz czy na etapie gotowego projektu uwzględniacie Państwo możliwość jego ogrzewaniem kominkiem. Mam również pytanie w kwestii tylko orientacyjnej, jak koszt wykonania domu mogę pomniejszyć w przypadku rezygnacji z wykonania piwnicy pod domkiem. Pozdrawiam Dominik tel 506 231 185 dominik.mirowski@poczta-polska.pl
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Dominik 2019-06-12 09:51:15 1 2019-06-12 14:34:51
Re: Dzień dobry, proszę zobaczyć ten projekt: https://www.kbprojekt.pl/517/mszana (w pokoju na poddaszu nie ma łazienki, ale to już łatwo zmienić na etapie adaptacji). Ogrzewanie może Pan zmienić na etapie budowy, ponieważ według aktualnego prawa budowlanego jest to nieistotne odstępstwo od projektu. Pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-06-12 14:34:51 0