Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt PONIATOWICE L-6313 Projekt PONIATOWICE L-6313 - Powiększenie projektu Poniatowice Kod: L-6313 Witam serdecznie ! Bryła domu bardzo mi się podoba Ja potrzebuję aby projekt powiększyć do 180m2 powierzchni użytkowej z garażu zrobić pokój oraz dołaczyć powierzchnię tarasu też do domu , Pisząc szkicowo chciałbym wnętrze podzielić środkiem holem tak aby po lewej stronie znajdowała się część mieszkalna z salonem , sypialnią pokojem , kuchnią łazienką z toaletą oraz mały 3m2 schowek . Po prawej zaź stronie cztery pokoje z łazienkami Pokoje orientacyjnie po 16m2 Łazienki po 3m2 Czy jest możliwośc dokonania takich przeróbek i jaka orientacyjnie byłaby cena takiego projektu ? Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Piotr Lazar 2019-09-04 17:35:50 1 2019-09-05 08:17:05
Re: Dzień dobry, oczywiście możemy dla Pana wykonać taki projekt. Bardzo proszę napisać mail na adres kbprojekt@kbprojekt.pl z informacjami jakie Pan podał, a otrzyma Pan w mailu zwrotnym wycenę. Pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-09-05 08:17:05 0