Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Pojekt indywidualny domu Czy zajmują się Państwo również adaptacją projektów i nieniesieniem na działkę ? Jeżeli tak to jaki jest to koszt i czas oczekiwania? Pytanie drugie czy jeżeli zdecydowałbym się na projekt indywidualny czy jest możliwość adaptacji takiego projektu do konkretnej działki i w jakiej cenie? i oczywiście jaki jest czas realizacji takiego indywidualnego projektu ? Bo przyznam że cena 3300 jest niezwykle atrakcyjna, toteż chętnych pewnie nie brakuje :-)
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Jakub W. 2018-10-04 15:00:44 1 2018-10-04 15:11:27
Re: Tak, możemy zapewnić dla Pana wykonanie adaptacji jak i uzyskanie pozwolenia na budowę. Na odpowiednim etapie po wykonaniu koncepcji budynku oraz uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia analizy możliwe jest przedstawienie wyceny. Wykonując projekt indywidualny domku uwzględniamy w nim odpowiednie strefy śniegowe i wiatrowe a także parametry nośności gruntu, które dotyczą danej lokalizacji.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-10-04 15:11:27 0