Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt OSTRYŻ DM-6604 Projekt OSTRYŻ DM-6604 - OSTRYŻ Kod: DM-6604 Dzień dobry, czy w projekcie od strony ogrodu gdzie mamy 2 okna od pokoi można zrobić okna do dołu, takie jak tarasowe? czy elewacje wybieram już przy zakupie projektu? Czy łazienka nr 12 jest zaprojektowana pod prysznic, interesuje mnie tylko umywalka i toaleta. czy kotłownie można trochę zmniejszyć a powiększyć pokój nr 11. Łazienka nr 12 może również być trochę zmniejszona jak wypadnie prysznic i o tą część powiększyć kotłownie. Pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Julia Łabuzińska 2020-06-18 11:59:30 1 2020-06-18 12:05:10
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy zgody na dowolne modyfikację w projekcie. Zmiana układu ścian wewnętrznych, modyfikacje w stolarce okiennej są zmianami nieistotnymi według Prawa Budowlanego, które nie wymagają przeprojektowywania. Może Pani je wykonać na etapie budowy, poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-06-18 12:05:10 1 2020-06-18 13:52:10
RE:
Re Dziękuję, gdzie mogę znaleźć informacje co dokładnie zawiera projekt, tzn. jakie ogrzewanie jest planowane, czy to już sami wybieramy, czy wyjście na fotowoltaikę już jest? Gdzie znajdę informacje jakie są długości ścian poszczególnych pokoi. Czy taki projekt można przekazać aby został sprawdzony przez osobę zajmującą się budową. Pytanie najważniejsze działka ma 747 m2, szer. działki to 25 m nigdzie nie mogę odszukać ile dom ma szer.
Autor: Data dodania:
Julia 2020-06-18 13:52:10