Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt ZALASEK 2 L-6651 Projekt ZALASEK 2 L-6651 - Ogrzewanie gazowe zamiast paliwa stałego Dzień dobry. W opisie projektu jest zaznaczone, że ogrzewanie jest na paliwo stałe. Ja potrzebuję ogrzewania gazowego. Zapytałem na grupie na facebook osób które kupiły ten projekt i powiedziano mi, że w projekcie zakupionym w styczniu jest też wersja z ogrzewaniem gazowym. Czy to prawda? Kupując projekt teraz nie będę już musiał dokonywać zmian i będę mógł użyć kotła gazowego?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Rafał 2021-01-31 21:07:08 1 2021-02-02 08:27:53
Re: Dzień dobry, ten projekt jest ogrzewany na pellet, nie ma w nim innego alternatywnego ogrzewania. Po zakupie projektu może Pan zmienić ogrzewanie. Do projektu dołączamy zgody na dowolne modyfikację w projekcie. Według Prawa Budowlanego zmiana sposobu ogrzewania z paliwa stałego na gazowe jest nieistotnym odstępstwem od projektu i nie wymaga przeprojektowywania, zatem może Pan dokonać taką modyfikację na etapie budowy. Wystarczy wpis kierownika do dziennika budowy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-02-02 08:27:53 0