Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt NIEZABUDKA DM-6609 Projekt NIEZABUDKA DM-6609 - NIEZABUDKA Kod: DM-6609 - zmiana projektu, koszty budowy Dzień dobry, jestem zainteresowany zakupem projektu domu Niezabudka. Bardzo proszę o informację, czy jest możliwość powiększenia salonu kosztem ganku, przesuwając frontową ścianę z oknem do granicy obrysu domu oraz czy można zrobić wyjście na taras z tyłu domu w miejscu okna między łazienką a schodami. Jaki byłby koszt projektu ze zmianami i w jak dużym stopniu takie zmiany wpłyną na szacunkowy kosztorys doprowadzenia budowy do stanu surowego zamkniętego. Kolejne pytanie, czy koszty budowy podane na stronie są względnie aktualne. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Jarek 2021-05-25 10:54:40 1 2021-05-25 11:18:30
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy bezpłatnie zgody na dowolne zmiany (w tym również zgodę na wyrównanie obrysu budynku oraz dodanie tarasu z tyłu budynku). Może Pan po zakupie projektu na etapie adaptacji do działki poprosić architekta lokalnego, aby takie zmiany wprowadził. Ewentualnie jeżeli chciałby Pan skorzystać z naszej oferty na projekt indywidualny (https://www.kbprojekt.pl/promocja-kb-projekt) prosimy o maila na adres kbprojekt@kbprojekt.pl z opisem zmian, a w mailu zwrotnym otrzyma Pan wycenę. Podane na stronie ceny są aktualne. Natomiast są to ceny jedynie orientacyjne, nie należy ich traktować jako ceny kosztorysowej. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-05-25 11:18:30 0