Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Niewykończony dom z 1990roku Witam. Zostaliśmy w ostatnim czasie obdarowani z mężem domem z 45 arową działką.Dom został wybudowany w 1990 roku.W chwili obecnej jest w stanie surowym zamkniętym(lecz i tak trzeba będzie wszystkie okna itp.wymieniać bo już się nie nadają).I teraz moje pytanie: czy mysimy robić nowe plany(te sprzed lat mamy) na ten dom itp.łatwić jakieś formalności ?Czy możemy go sobie wykończyć i zamieszkać w nim bez zadnych konsekwencji.Dodam, że na starych planach budynek jest troszkę inny niż w rzeczywistości tzn. ma altankę a ten w projekcie jej nie ma no i jest faktycznie trochę krótszy niż na projekcie.Wiadomo, że kiedyś nie było tych wszystkich nadzorów itp.więc tak się zastanawiam czy to wszystko przejdzie.Proszę o porady bo w tym temacie jestem całkiem zielona
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
emila 2011-05-12 17:00:32 0