Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt SZUMIŁOWO DM-6144 Projekt SZUMIŁOWO DM-6144 - Przeglądam projekty od 1-wszej strony i dopiero ten przykuł na sekundę moją uwagę. Mamy 21 wiek ,zmianę formy w projektowaniu i dopiero część tego widać w tym projekcie .Reszta projektów od strony 1- właśnie tej sprawia wrażenie jakby projektowali je ludzie tużprzed emeryturą, a jeśli projektują to ludzie młodsi toalbo nie są twórczy i brak impolotu ,albo zostali stłamszeni i nie wolno im projektować zgodnie z nowymi trendami. Całość oceniam raczejjakomało interesującą( a projektów przez ponad 6 miesięcy przejrzałam ponad 3-4 tysiące) Są pracownie które bez podpisu można rozpoznać bo mają swoją odrębną indywidualność i charakterystyczne cechy ,w tym katalogu zdecydowania brak tego ducha .Zmieńcie coś ,bo nie rokuje wam dużo przychodówz tytułu masowej sprzedaży Waszych projektów. Pozdr. Ala
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
2006-10-17 19:58:55 3 2012-12-07 14:52:15
Odpowiedź Szanowna Pani! Czy pisząc o zmianach w projektowaniu i nowoczesności miała Pani na mysli formy postmodernistyczne? Takie również posiadamy w naszej ofercie: http://www.kbprojekt.pl/projekt.php?pro=41&szpr=58 http://www.kbprojekt.pl/projekt.php?pro=42&szpr=58 Oczywiście, są pracownie posiadające charakterystyczne cechy, gdyż projektuje tam zazwyczaj jedna-dwie osoby. Projekty "rozpoznawalne" i "charakterystyczne" stają się jednak w pewnym momencie monotonne (trudno wszak, aby jedna osoba zaprojektowała 500 diametralnie RÓŻNYCH domów, pewne elementy muszą się zacząć powtarzać). W naszym biurze pracuje kilkunastu architektów, reprezentujących różne zwyczaje i tradycje projektowe, dzięki czemu nasze domy są dość zróżnicowane. A co za tym idzie - nasza oferta jest dość wszechstronna. Niemniej - bedziemy wdzięczni za wszelkie propozycje wprowadzenia nowych stylów czy rozwiązań w naszych projektach. W tej sprawie proszę o kontakt na marketing@kbprojekt.pl
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2006-10-23 10:33:14 0
projekty domów Nie wiem o co chodzi Ali. Macie dużo fajnych domków. Ten jest rzeczywiście bardzo udany. Poważnie myślę o zakupie tego projektu.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Jan 2006-11-24 22:25:44 0
RE: Zupełnie nie wiem co przeszkadzało tej Pani w tym projekcie. Budynek ma prostą bryłę, sporo przestrzeni - układ pokoi bardzo trafiony. Wygląd domku z zewnątrz zależy od inwestora, można zmienić okna i drzwi i już będzie wyglądał inaczej. Stawiamy dom na lata, więc wiadomo że nie zawsze będzie modny.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Lidia 2012-12-07 14:52:15 0