Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Witam. Zastanawiam się nad tym projektem. Ciekawy... Dla mnie pokoje na piętrze są trochę za małe. Jest wiele innych dobrych projektów na tej stronie dlatego jeszcze nie zdecydowałem. czas pokaże.... generalnie bardzo ładny domek, tylko czy osiągniemy taki sam wspaniały efekt po wybudowaniu??? pozdro :)
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
jurek 2008-06-06 09:57:58 0
Właśnie wybudowaliśmy ten domek i muszę przyznać że robi wrażenie.Nie chciałam za dużo zmieniać żeby domek był wła snie taki jaki jest bo, w tym jego urok,jedyne co zmieniłam to okna od frontu w balkonowym jest z lekkim łukiem i w elewacji ogrodowej okno tarasowe jest duze także z lekkim łukiem i zrobilismy balkon w miejscu nad kuchnią.Jak domek będzie gotowy to postaram się zamieścić pare fotek.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
angela 2008-07-30 22:47:54 0
Witam ponownie. Bardzo chętnie zobaczę jakieś fotki tego domu. Na jakim etapie budowy jest Pani obecnie? Pytam o to ponieważ chciałbym wiedzieć, czy koszty budowy pokrywają się z tymi podanymi przy tym projekcie. Następne pyt.; jak ułożony jest dom względem kierunków geogr., np. front domu na wschód czy północ itd?. Mam tutaj na uwadze nasłonecznienie budynku bo zależałoby mi w nim na dużej ilości światła słonecznego. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Podaję mój e-mail:simlock78@gmail.com (do ewent. wymiany spostrzeżeń lub foto z przebiegu budowy).
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
jurek 2008-08-21 00:49:04 0
Pralnia Witam ,,piekny projekt-- ale???? gdzie jest pralnia??? chyba NIEEEEE w piwnicy!!!!Jesli sypialnie i garderoby sa na petrze to tam wlasnie tez powinno byc to bardzo "wazne" pomieszczenie!!!! Bez sensu jest noszenie rzeczy do prania do piwnicy i wnoszenie ich spowrotem do gory!!!!Praktycznie sa juz teraz suszarki i nie potrzeba wieszac rzeczy na "sznurze", A przy tak pieknym projekcie mozna zaprojektowac (laundry room) na gorze i na dole- bardzo wygodne-!!!!! Pozdrawiam
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Halina 2010-10-23 03:31:09 0
Pralnia Witam Jeśli chodzi o projekt to nie posiada on piwnicy,a pralnia to już zależy od indywidualnych potrzeb.Posiadamy dwie dość duże łazienki,na dole jest gospodarcza choć niekoniecznie jest przestronna tam jest prysznic, sporo szafek no i pralka. W okresie jesienno zimowym stoi tam suszarka i naprawdę jest dużo miejsca i to żadnego problemu nie stanowi.Natomiast wiosną suszarka stoi na górnym tarasie od frontu,schowana pod dachem.Tam też jest dużo miejsca także problemu żadnego z tym nie ma,czasam stoi z boku domku obok tarasu w miejscu nieużytecznym i niewidocznym dlatego żadnego problemu z tym nie ma.Jest dobrze.:)
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
angela 2010-10-25 14:29:30 0
Do Angeli Interesuje nas ten projekt. Czy mogłabyś założyć tutaj na stronie KBProjektu bloga i wrzucić na niego jakieś zdjęcia z budowy i napisać jak Ci poszła budowa, jakie były problemy i najważniejsze jakie miałaś koszty. pozdrawiamy Beata i Łukasz
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Beata i Łukasz 2010-10-25 22:28:05 0