Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt Oliwnik 2 L-6621 Projekt Oliwnik 2 L-6621 - Mniejszy metraż. Jestem zainteresowana tym projektem ale chciałabym zmniejszyć powierzchnię,obciąć po ok.1m z dwóch stron, ścianę taras-salon-kuchnię oraz po przeciwległej stronie garaż i 2 pokoje. W sumie powinna zmniejszyć się powierzchnia użytkowa o ok.20m. Na taras chciałabym mieć również wyjście z małego pokoju przylegającego,wraz z garderobą, z którego zrobiłabym sypialnię. A nad wejściem do domu i tarasem żeby było zadaszenie. A z boku garażu interesuje mnie zadaszona wiata na drugi samochód. Proszę o wycenę takich zmian, liczę na promocję ;) Pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Małgorzata Muś 2020-01-28 22:00:09 1 2020-01-29 08:32:54
Re: Dzień dobry, możemy wykonać dla Pani taki projekt indywidualny. Obecnie mamy cenę promocyjną i projekty indywidualne do 120 m2 powierzchni użytkowej w technologii tradycyjnej kosztują 3600 zł (https://www.kbprojekt.pl/promocja-kb-projekt). Prosimy o wypisanie od punktów zmian jakie chciałaby Pani wprowadzić w tym budynku, a także o informację czy wentylacja i ogrzewanie mają ulec zmianie czy zostaje Pani przy obecnym rozwiązaniu. Wszystkie te informację prosimy wysłać na adres biuro@kbprojekt.pl w tytule wiadomości wpisując, że prosi Pani o wycenę. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-01-29 08:32:54 0