Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt LIPOWIEC DM-6290 Projekt LIPOWIEC DM-6290 - Laundry WOW!!!! ciagle to samo,,pralnia w piwnicy,,albo wcale jej nie ma!!!! spialnie i garderoby sa na pietrze czy to ma sens - noszenie ciezkiego prania do piwnicy i wnoszenie do gory spowrotem--- HALLO!!!! Projektanci czasy sie zmienily - nie wiem czy wiecie **** ale sa juz SUSZARKI**** !!!!!Wygodnie byloby miec takie pomieszczenie na piertrze--- ah co za "luksus" z powazaniem ..
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Halinka 2010-10-23 04:11:46 3 2013-03-24 23:53:56
Zmiany Wow! praktycznie duzo bym zmienila w tym projekcie dom jest bardzo ladny z zewnatrz,ale bardzo niepraktyczny!!!! Przedewszystkim "Pralnia"-dlaczego wszyscy projektuja to tak wazne pomieszczenie w piwnicy-to jest bez sensu,,jesli sypialnie i garderoby sa na pietrze to tam wlasnie powinna byc pralnia-bardzo wygodne!!!-oczywiscie z duzym zlewem!!!!!!Nastepnie dlaczego jest tylko jedna lazienka,,u gory sa 4-pokoje???? i dlaczego najwieksza sypialnia nie ma osobnej lazienka od pokoju,tylko dla (rodzicow!!!_iii lazienki powinny miec tez garderobe tz( linen closet)-przeciez gdzies trzeba trzymac -reczniki i caly zestaw ktory potrzebujemy do codziennej higieny() U gory powinny byc co najmnie 2-albo 3 lazienki,,,,i kazdy pokoj powinnien miec garderobe,po co pozniej zagracac pokoj jakimis szafami,A pokoj rodzicow powinnien miec duza garderobe tak ,zeby mozna bylo wejsc- wiadomo,ze jest to dla dwoch osob!!! Czasy sie zmienily i chcemy mieszkac wygodnie!!! Z powazaniem
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Halinka 2010-10-23 04:46:00 0
Do Haliny Może masz rację tylko taki dom jak piszesz to musiałby być dwa razy większy od tego. Najlepiej jeszcze w piwnicy basen, a garaże najlepiej na co najmniej 3 samochody, żeby mieszkać wygodnie. Powiedz mi jeszcze tylko Halinko skąd wziąć mam na wybudowanie takiego domu kasę, bo jak zamówię taki projekt to na pewno mi KBProjekt go zrobi?
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Mariusz 2010-10-23 13:31:44 0
Co bym zmienił w tym projekcie . 1 . Przede wszystkim garaż w tego typu budynku to świętokradztwo . 2. Okna i drzwi w lukarnach to jakieś nieporozumienie – musieliście wsadzić jakiś łuczek do tego projektu ? 3. Brak szprosów w oknach . 4. Barierki na balkonach nie z tej bajki . 5. Na dachu powinna być dachówka . 6. Zamiast okien dachowych powinny być wole oczka . 7. Budynek powinien mieć piwnicę w niej kotłownię z wyjściem na zewnątrz. 8. Kominy przynajmniej na elewacji frontowej powinny być symetryczne . 9. Zmieńcie grafika nie czuje tematu .
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Jerzy 2013-03-24 23:53:56 1 2022-03-02 18:36:41
RE:
Zamiast się wymądrzać, bez ani jednego słowa pozytywnego... Zaplanuj Jerzy sam dom i zaprojektuj który Ci się spodoba. Nikt Cie nie nakłania abyś musiał go budować. Z tobą wyraźnie jest coś nie tak, by pisać o opcji garażu "świętokradztwo" Bo niby czemu, bo ty byś nie miał "wyrocznio" ? Domek fajny, i ładnie wygląda. Zawsze rozkład pokoi można zmienić po swojemu. Jakieś kompleksy, problemy ? Kim ty jesteś aby pisać "zmieńcie grafika nie czuje tematu" Zmień swoje zachowanie i podejście do czegoś, co nie jest pod ciebie.
Autor: Data dodania:
Agata 2022-03-02 18:36:41