Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt MIŁACZYN DM-6662 Projekt MIŁACZYN DM-6662 - Koszt projektu ze zmianami Dzień dobry Jestem zainteresowana kupnem projektu Miłaczyn , jednakże chcielibyśmy wprowadzić pewne zmiany. Ile kosztowałby projekt gdyby pojawiły się dodatkowe okna w kotłowni, łazience oraz kuchni, natomiast okno w łazience na antresoli chcielibyśmy zamienić na dachowe. Proszę o wycenę.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Anna Glińska-Kupczyk 2021-02-01 19:12:19 1 2021-02-02 08:05:44
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy bezpłatne zgody na dowolne zmiany (w tym również zgodę na wykreślenie lukarny i zastąpienie ją oknem dachowym). Może Pani po zakupie projektu na etapie adaptacji do działki poprosić architekta lokalnego, aby takie zmiany wprowadził. Natomiast dodanie dodatkowych okien jest zmianą nieistotną według Prawa Budowlanego, która nie wymaga przeprojektowywania. Może Pani ją wykonać na etapie budowy, poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-02-02 08:05:44 0