Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt OMAN DM-6658 Projekt OMAN DM-6658 - Konstrukcja murowana zamiast szkieletowej. Dzień dobry. Jakiś czas temu zakupiliśmy od Państwa ten projekt w wersji szkieletowej.. Po wielu przepychankach udało się nam otrzymać warunki zabudowy. Przed złożeniem dokumentów o pozwolenie na budowę myślimy jeszcze, czy dom szkieletowy czy tradycyjny murowany. Czy maja Państwo dostępną wersje murowaną? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Michał 2021-03-01 09:34:38 1 2021-03-01 11:59:32
Re: Dzień dobry! Mamy ten projekt w takiej wersji jaka jest na stronie - szkieletowej. Natomiast wyrażamy zgodę na dowolne zmiany w projekcie (w tym zmianę technologii). Według Prawa Budowlanego jest to nieistotne odstępstwo od projektu. Drogą, którą polecamy inwestorom jest skorzystanie z usług firm, które budują domy w technologii szkieletowej. Firmy te zazwyczaj biorą na siebie koszt wykonania projektu zamiennego na konstrukcję murowaną, który jest wliczony w koszt budowy domu. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-03-01 11:59:32 0