Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Indywidualny projekt domu - pkaptur ..... Chodziło mi o projekt podobny do projektu domu z Muratora. Jedyne zmiany jakie by mnie interesowały to inaczej zaplanowane poddasze, kominek w innym miejscu w salonie , oraz piec w kotłowni na pellet a nie na gaz oraz podniesienie ścianki na poddaszu o jedną warstwą aby kalenicą zmieścić się do wymaganych 9.0 metrów a górną krawędzią elewacji frontowej do 5.0m tak jak w warunkach. Na gorze widziałbym standardowe okna oraz brak balkonu a na dole wstawienie w kuchni dwóch okien jako narożne. Jedno większe otwierane, drugie male może być stałe albo uchylne. Strop raczej skłaniałbym się ku terivie z kształtkami L zamiast szalunków tworzących wieniec. Z połaci dachu likwidujemy okna dachowe zostawiając jedynie dwa w pokoju 14 i jedno w 12. Proszę o podanie przybliżonego kosztu projektu chyba ze uda się załapać na promocje.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
pkaptur 2018-10-04 09:35:32 1 2018-10-04 09:41:00
Re: Możemy wykonać projekt indywidualny domu jednak nie możemy się opierać na żadnym z projektów, które nie są naszego autorstwa a są autorstwa konkurencji. Byłoby to naruszenie praw autorskich co jest niedopuszczalne. Tworząc wytyczne do projektu indywidualnego można się oprzeć o jeden z naszych projektów lub samemu orientacyjnie naszkicować własną wizję domu jeśli jest ona wykrystalizowana. Wówczas możemy przyjąć wytyczne do projektowania i stworzyć projekt.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-10-04 09:41:00 0