Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt BASINÓW DM-6210 Projekt BASINÓW DM-6210 - dotyczy projektu DM-6210 Projekt powinien mieć wersję z podpiwniczeniem,w piwnicy należałoby umieścić garaż,skład opału i kotłownię,oraz kuchnię gospodarczą,wersja taka byłaby wykorzystana szczególnie na terenach wiejskich.Parter jest zaprojektowany w/g mnie bardzo dobrze.Należałoby uwzględnić jedynie klatkę schodową-pojedyńcz bieg.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Ewa 2006-11-20 11:48:02 7 2013-02-17 17:44:47
dotyczy projektu DM-6210 Projekt powinien mieć wersję z podpiwniczeniem,w piwnicy należałoby umieścić garaż,skład opału i kotłownię,oraz kuchnię gospodarczą,wersja taka byłaby wykorzystana szczególnie na terenach wiejskich.Parter jest zaprojektowany w/g mnie bardzo dobrze.Należałoby uwzględnić jedynie klatkę schodową-pojedyńczy bieg.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Ewa 2006-11-20 11:52:18 0
projekty domów Najważniejsza jest udana architektura. Ten projekt jest bardzo fajny, piwnice zawsze można doprojektować na etapie adaptacji do działki.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
mezo 2006-11-24 21:46:56 0
gosia zgadza sie mozna doprojektowac tylko sa to spore koszty przydalaby sie wiec wersja z piwnica pozdrawiam
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
2007-03-07 15:25:07 0
Basinów Parter i dealny, ale konieczna piwnica
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
arek 2007-07-06 21:51:53 0
projekt DM 6210 projekt jest idealny, piwnica jest zbędna, pomieszczenie gospodarcze jest wystarczające gdyż w obecnie wydawanych warunkach zabudowy preferowane jest ogrzewanie gazowe lub olejowe, piec gazowy nie zajmuje dużo miejsca i w zasadzie jest najlepszym rozwiązaniem. Cena samego projektu według mnie jest za wysoka jak na niezbyt skomplikowaną architekturę domu.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Ida 2007-08-30 12:12:26 0
dotyczy projektu Basinów zgadzam się,że projekt powinien mieć wersję z piwnicą. garaż w piwnicy zmniejsza szerokość budynku i wymaganą szerokość działki do zabudowy.Druga wersja tego projektu- Wielanowo L-6210 moim zdaniem nic nie zmienia,jedynie uwzględnia strony świata.Również potwierdzam Państwa zdanie,że parter jest prosty i bardzo funkcjonalny, podoba mi się duża kuchnia i łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Ewa 2007-09-14 09:21:17 0
RE: dotyczy projektu DM-6210 Wybudowałem ten domek. Częściowe podpiwniczenie zrobiłem w trakcie budowy na etapie fundamentów, mój kierownik wpisał mi to do dziennika budowy, nie przeprojektowywałem tego projektu. Już mieszkamy. Jest super.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Rysiek 2013-02-17 17:44:47 0