Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt DALIANOWO DM-6555 Projekt DALIANOWO DM-6555 - DALIANOWO Kod: DM-6555 Dzień Dobry. Zainteresował mnie projekt DALIANOWO Kod: DM-6555 . Mam wąska działkę o szerokości 12 m i długości 27. Wygląda na to że budynek wejdzie na taka działkę. Proszę o informację co powinienem dostosować i adaptować aby złożyć pozwolenie na budowę takiego budynku. Pisza tez Państwo o możliwości zamówienia projektu indywidualnego w cenie 3600 zł. Czy jest taka możliwość. Co muszę podać aby zamówić taki projekt.Czy projekt Dalinowo ma kosztorys według którego zorientuję się jaki jest jego koszt budowy?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Zbszek. 2020-03-13 13:58:26 1 2020-03-16 09:08:13
Re: Dzień dobry Panu, adaptacją zajmuje się architekt lokalny. Po zakupie projektu prosimy się do niego zgłosić, a on już Panu wykona adaptację i pomoże przy składaniu dokumentów do pozwolenia na budowę. Tak, możemy wykonać projekt indywidualny. Do wykonania wyceny takiego projektu potrzebujemy informacji o sposobie ogrzewania, wentylacji, technologii budynku, powierzchni użytkowej wszystkich pomieszczeń liczonej po podłodze, czy to ma być budynek z poddaszem, garażem, piwnicą, jaki ma być dach w budynku oraz innych ważnych dla Pana szczegółów. Informację te prosimy wysłać na adres biuro@kbprojekt.pl Na chwilę obecną mamy do tego projektu jedynie orientacyjny kosztorys: https://www.kbprojekt.pl/koszt-projektu/1576/dalianowo. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-03-16 09:08:13 0