Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt Budynek mieszkalno-gospodarczy ZG-59 Projekt Budynek mieszkalno-gospodarczy ZG-59 - Budynek mieszkalno-gospodarczy Kod: ZG-59 Dzień dobry. Czy można zabudować wiatę, a część garażu z miejscem na dwa samochody przeznaczyć w połowie na warsztat oraz letnią kuchnię? Podział tej części na pół w poprzek garażu z warsztatem obok parkującego samochodu oraz z wejściem do warsztatu z tak powstałego garażu. Natomiast druga część przeznaczona na letnią kuchnię byłaby z wejściem z zewnątrz budynku z tym, że drzwi garażowe zostaną zamienione na standardowe drzwi wejściowe, a reszta otworu zamurowana Dziękuję za informację.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Robert 2019-07-05 16:10:13 1 2019-07-08 08:32:41
re Dzień dobry, tak, można dokonać takich zmian. Do każdego projektu dołączamy zgody na dowolne zmiany w projekcie, których można dokonać na etapie adaptacji do działki. Pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-07-08 08:32:41 0