Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Pytania dotyczące projektów najlepiej przesyłać na adres biuro@kbprojekt.pl Prosimy jednocześnie o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

12 kW KMB-RP PLUS (LUX) Witam ,pale nim trzeci sezon 12 kW KMB-RP PLUS (LUX) z podajnikiem rynnowym, do tego sterownik Tytanic i sterownik pokojowy temperatury. Opał to pellet i owies, piece mocno przeszacowane, ogrzewam nim 180 m2 i zasobnik wody 225l. Piec spokojnie daje rady nawet przy temperaturach po -30. Temperaturę w domu mam ustawioną na 21,5 dzień i 19,5 w nocy. A jesienią gdy temperatury mamy około zera więcej stoi w oczekiwaniu niż pracuje. Palenie peletem powoduje komfort w kotłowni, czysto pachnie spalanym drzewem, obsługa wystarczy dwa razy w tygodniu dosypać opału i wynieś popiół którego jest naprawdę mało. Piec polecam jak najbardziej ładny wygląd , ekonomiczny, dobre wykonanie co do żywotności to trochę jeszcze za krótko go mam.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
krzychu 2017-11-03 13:46:56 0
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij