Najnowsze wizualizacje

Projekt domu Vinium DM-6692

2019-03-15

Klarowny , rozświetlony słońcem obraz, atrakcyjne otoczenie, prosty, elegancki stylistycznie dom i ciekawa aranżacja przestrzeni to wszystko składa się na przyjemną prezentację nowego, małego, ale bardzo ciekawego budynku. Taki jest projekt domu Vinium DM-6692 https://www.kbprojekt.pl/1995/vinium .Nowoczesne materiały elewacyjne, modna kolorystyka, zachowanie aktualnych trendów pod względem projektowania bryły budynku to jego niewątpliwe atuty. Przemyślane wnętrze, maksymalnie wykorzystana przestrzeń, niskie koszty realizacji projektu, niewielka powierzchnia i ciekawy efekt końcowy - to wszystko sprawia, że staje się on nie tylko ciekawy wizualnie, ale i interesujący dla inwestorów. Zapraszamy do zapoznania się z wnętrzem domu.

Projekt domu Emin DM-6694

2019-03-01

Obraz spokojnego klimatu sielskiego popołudnia potęgowany otoczeniem dużych połaci soczystej zieleni usianej drobnymi, letnimi kwiatami to wspaniały kadr, w który wpisany został projekt domu Emin DM-6694 https://www.kbprojekt.pl/1996/emin . Elewacje zaprojektowane z wykorzystaniem drobnego kamienia o nieregularnych kształtach, ciepły kolor drewna stolarki oraz tarasu rozświetlony światłem lamp ogrodowych to niewątpliwie wizualne plusy tego domu. Budynek ciekawy, przemyślany architektonicznie i tani w budowie oraz późniejszej eksploatacji wart jest zainteresowania potencjalnych inwestorów.

Projekt domu Boimka DM-6675

2019-02-04

Jasna, słoneczna i napawająca optymizmem prezentacja graficzna przedstawiająca dobrze zagospodarowane nieco ponad 140 m2 powierzchni. Rozświetlona przestrzeń to nasza propozycja wizualizacji domu Boimka DM-6675 https://www.kbprojekt.pl/1962/boimka o zgrabnej bryle, dobrze zaprojektowanym, funkcjonalnym wnętrzu dla niewielkiej, ale wymagającej rodziny. Delikatne kolory elewacji uzupełnione ciepłą okładziną kremowego kamienia rozświetlone promieniami południowego słońca tworzą ciepły klimat przyjaznego domu osadzonego w przyjemnej zieleni. Zapraszamy do zapoznania się z programem, który oferuje ten projekt domu.

Projekt domu Zalasek DM-6651

2019-01-11

Obraz połączenia klimatycznego otoczenia oraz rozświetlonego o zachodzie słońca wnętrza domu nie tylko przyciąga spojrzenia, ale i potęguje chęć bliższego poznania jego wnętrza. Nowoczesna stylistyka, atrakcyjne materiały elewacyjne, ciekawe, a zarazem spokojne połączenia kolorystyczne zachęcają, by przeanalizować proponowany projekt domu Zalasek DM-6651 https://www.kbprojekt.pl/1916/zalasek

Projekt domu Limak DM-6688

2018-12-17

Nowoczesna prezentacja budynku przyciąga uwagę ciekawym zestawieniem okładzin elewacyjnych. Połączenie klinkieru w kolorze chłodnego melanżu i okładzin z płyt włóknocementowych na filarach oraz garażu daje poczucie elegancji i smaku.Ten nowoczesny charakter prezentuje nasz najnowszy projekt domu Limak DM-6688 https://www.kbprojekt.pl/1970/limak. Zaskakuje on nie tylko wspaniałym wyglądem bryły, ale wiele niespodzianek i udogodnień kryje również w zaplanowanym wnętrzu.

Projekt domu Celozja DM-6616.

2018-11-30

Wizualizacja naszego najnowszego projektu prezentuje elegancki, mały i zarazem atrakcyjny dom Celozja DM-6616 https://www.kbprojekt.pl/1797/celozja charakteryzujący się prostą bryłą i funkcjonalnym wnętrzem. Znajdzie on uznanie u osób ceniących przemyślane rozwiązania architektoniczne oraz niskie koszty budowy. Przestronna strefa dzienna budynku oraz 3 sprytnie wydzielone sypialnie pozwolą zaplanować wygodne wnętrze dla niewielkiej rodziny.