redalercik

zalana...

2009-07-18

W dniu kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy było trochę strachu, bo działka była zalana przez firmę, która kanalizowała miasto Czerniejewo ale okazało się to "tylko" pompowaniem wody z natrafionej żyły wodnej prosto na naszą działkę, bo cyt: "tutaj nic się nie robi, to laliśmy" :-/

Na zdjęciu zadowolona współwłaścicielka oraz siostra współwłaściciela :-)

2009-07-17

Jak widać jest kawał działy. Działka kończy się przed tą hałdą piachu. Co tu dużo mówić, będzie co kosić :-)

zdjęcia działki w Czerniejewie

2009-06-17

Zdjęcia działki w Czerniejewie. Postawiona siatka w 3/4 obwodu działki, zebrany humus, wylane ławy, wymurowane narożniki z bloczków fundamentowych, studzienka na wodę zbiorczą, posadzone drzewka ozdobne, oczko wodne, wszystkie pozwolenia, plany i projekty w cenie działki :-)

kupno działki

2009-06-16

Zakupiliśmy wymarzoną działkę. Niby na początku jest myśl, że to inwestycja ale człowiek się lubi przywiązywać do rzeczy i miejsc dlatego coraz bardziej się rozkochujemy :-)
Działkę kupiliśmy trochę nietypowo, bo już z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego Nałęczów DM-6313. W czasie postępowania prac budowlanych będziemy umieszczać więcej zdjęć. mamy nadzieję, że komuś przydadzą się nasze doświadczenia z budowy tego domu a może podzieli się swoimi?
Niestety nigdzie nie możemy znaleźć zdjęć z budowy tego projektu w internecie.