Projekty domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym

Przedstawiając naszym klientom rozliczne propozycje gotowych projektów domów, stworzyliśmy kolekcję, która opiera się na dwóch parametrach, domy w tej kolekcji posiadają podpiwniczenie oraz garaż dwustanowiskowy. Jeżeli jesteście państwo przekonani o tym, że Wasz dom będzie posiadał takie parametry, to warto zapoznać się z naszą kolekcją gotowych projektów domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym, a być może odnajdziecie wśród nich projekt, który będzie odpowiadał Państwu także pod innym względem.

Kolekcja ta zawiera projekty domów o różnych stylach architektonicznych oraz różnych rodzajach zadaszenia. Będzie można wśród tych projektów odnaleźć domy parterowe, bądź domy z poddaszem użytkowym, ale niewątpliwie znajdzie się także wśród nich projekt domu piętrowego, czy domu dwurodzinnego, zwanego często bliźniakiem.

Jednym z często dyskutowanych tematów na budowlanych forach internetowych jest kwestia posiadania piwnicy, niektórzy twierdzą, że budowa piwnicy się opłaca, inni, że jest całkiem nie opłacalna. Podobne dyskusje toczą się, jeżeli chodzi o garaż dwustanowiskowy, niektórzy uważają, że nie warto inwestować dodatkowych pieniędzy i stawiać dużego garażu, i że można przecież dostawić sobie koło domu wiatę. Budowa wiaty bez wątpienia będzie tańsza i zajmie mniejszą przestrzeń niż duży garaż, ale tak naprawdę, nie ma prostych i jednoznacznych odpowiedzi na postawione kwestie, z tego powodu, że wszystko jest rzeczą indywidualną. Dla posiadaczy działek na stoku budowa piwnicy będzie niedroga, ze względu na ukształtowanie terenu, dlatego warto w nią zainwestować i niewielkim kosztem powiększyć sobie przestrzeń użytkową. Dla posiadaczy bardzo małych działek piwnica będzie dodatkowym miejscem na umieszczenie kotłowni, czy innych pomieszczeń, w tych wypadkach nie ma mowy o źle wydanych pieniądzach na zrobienie w domu piwnicy.

Nasze propozycje domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym

Projekt domu KASINKA

DM-6031

Pow. m.: 136 m²

Projekt domu TUROWICE G

DM-6190 G

Pow. m.: 78 m²

Projekt domu NAREW

DM-6350 B

Pow. m.: 167 m²

Przeciwwskazaniem do budowy piwnicy mogą być złe warunki geologiczne, zbyt podmokły teren, wtedy koszty izolowania piwnicy rzeczywiście mogłyby być duże i nieopłacalne, w takich przypadkach, w celu uzyskania większej przestrzeni użytkowej należy przemyśleć budowę domu do góry, czyli dodanie kolejnej kondygnacji. 

Przedstawiając wiele różnych propozycji projektów naszym klientom, stworzyliśmy także tego rodzaju  kolekcję, która zawiera dwa parametry piwnicę oraz garaż dwustanowiskowy. Garaż dwustanowiskowy jest w dzisiejszych czasach jednym z częściej wyszukiwanych parametrów, przy poszukiwaniu gotowych projektów domów, ponieważ dzisiaj praktycznie każdy z nas posiada samochód, a w jednej rodzinie zazwyczaj mamy je dwa albo trzy. Zrozumiałe jest, więc, że chcielibyśmy te samochody wygodnie parkować i móc korzystać z przestronnego i dużego garażu. Garaż dwustanowiskowy można zaprojektować przy domu na różne sposoby, zarówno wpisując go w bryłę budynku jak również dostawiając obok bryły. Innym sposobem na zaprojektowanie garażu, jest umieszczenie go w podpiwniczeniu domu.

W kolekcji gotowych projektów domów z piwnicą i garażem każdy z naszych klientów znajdzie zadowalający go projekt swojego domu jednorodzinnego lub dwurodzinnego. Wiele projektów jest specjalnie stworzonych na działki mniejsze, nieregularne, czy bardzo wąskie. Nie zawiodą się także posiadacze dużych działek chcący postawić większy dom o bardzo dużym metrażu. W takim przypadku piwnica może jedynie stać się miejscem dodatkowego komfortu dla użytkowników rezydencji, którzy w podpiwniczeniu mogą korzystać z rozrywek w postaci sauny, sali kinowej, czy sali zabaw z bilardem lub innymi grami.

Zalety domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym:

piwnica oraz duży garaż powiększają przestrzeń domu, a tym polepszają komfort mieszkania.

Nasze propozycje domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym

Projekt domu ROPCZYCE

DM-6497

Pow. m.: 135 m²

rojekt domu HORTENSJÓW

DM-6595

Pow. m.: 209 m²

Projekt domu CHWALIMIERZ

RW-01

Pow. m.: 385 m²