Projekty domów szeregowych na wąską działkę

Dla posiadaczy wąskich działek najlepszą możliwą inwestycją budowlaną jest budowa domu szeregowego. Budowa domu szeregowego na wąską działkę daje możliwość pełnego zagospodarowania posiadanego terenu. Dla pełniejszego wykorzystania przestrzeni można wybrać projekt domu piętrowego lub domu z poddaszem użytkowym a dodatkową przestrzeń można uzyskać wybierając projekt domu szeregowego z podpiwniczeniem.  

Wśród projektów domów szeregowych na wąską działkę największą popularnością cieszą się projekty o prostej bryle i dwuspadowym dachu. Są to projekty, które powodują łatwiejszą aranżację wnętrz, ale przede wszystkim są ekonomiczniejsze w budowie oraz tańsze w późniejszym użytkowaniu. Ma to duże znaczenie z punktu widzenia użytkowników domów szeregowych, nie tylko będą oni mogli nabyć w atrakcyjnej cenie mieszkanie w szeregowcu, ale także ich użytkowanie będzie bardziej komfortowe i tańsze.

Istnieją różne możliwości dotyczące projektowania ilości mieszkań w domu szeregowym, wśród projektów proponowanych w kolekcji projektów domów szeregowych na wąską działkę  można znaleźć m.in. Projekty domów czteromieszkaniowych, czy ośmiosegmentowych budynków piętrowych, które pomieszczą na niewielkiej wąskiej działce aż szesnaście wygodnych mieszkań. Większość mieszkań jest projektowana w taki sposób, aby komfortowo mogły w nich mieszkać rodziny dwu-cztero osobowe.

Wśród projektów domów szeregowych na wąską działkę nasza firma architektoniczna proponuje inwestorom także projekty dużych nowoczesnych zespołów mieszkaniowych budowanych w środowisku miejskim. Proponowane rozwiązania projektowane są z uwzględnieniem trendów architektonicznych panujących w światowej architekturze. Kubiczne formy tych dużych domów są proste, ale w ciekawy sposób ozdobione detalami i doskonale wpiszą się w nowoczesny miejski krajobraz.

Nasza propozycja domu szeregowego na wąską działkę

Projekt domu LILIÓW

DM-6563

Pow. m.: 134 m²

Domy projektowane w zabudowie szeregowej na wąską działkę są bardo dobrą propozycją zarówno do budowy w centrum miasta jak i na działce podmiejskiej, jest to doskonała inwestycja dla wszystkich deweloperów budujących osiedla mieszkaniowe oraz dla inwestorów, którzy budują mieszkania na sprzedaż i pod wynajem.

Mieszkania w domach szeregowych nie dają może takiej prywatności, jak mieszkanie w domu wolnostojącym, ale są czymś pośrednim pomiędzy mieszkaniem w bloku lub kamienicy. Mieszkanie w szeregowcu pozwala na posiadanie kawałka własnej działki, czy ogródka, w którym można zasadzić kwiaty lub uprawiać warzywa, daje możliwość stworzenia otwartego tarasu, na którym możemy spędzać czas na powietrzu lub zrobić grilla, daje wreszcie możliwość zaaranżowania placu zabaw dla naszej pociechy, zainstalowania trampoliny, huśtawek, czy piaskownicy. Jest to komfort, którego nie otrzymamy mieszkając w blokowisku. Domy szeregowe na wąskiej działce to także większy metraż mieszkania. Wielkość mieszkania w bloku jest ograniczona natomiast duże apartamenty mogą być bardzo drogie. Dlatego mieszkanie w domu szeregowym zaprojektowanym na wąskiej działce, który dodatkowo posiada piętro lub poddasze, zdecydowanie powiększy naszą przestrzeń mieszkalną. Natomiast zakup takiego mieszkania w szeregowcu będzie zdecydowanie ekonomiczniejszy niż budowa, czy kupno domu.

Zapraszamy wszystkich inwestorów budowlanych do przejrzenia naszej kolekcji projektów domów szeregowych na wąską działkę i do wyboru najbardziej odpowiadającego projektu zarówno pod względem wizualnym jak i pod względem rozwiązań dotyczących rozmieszczenia pomieszczeń, czy wielkości mieszkań.    

Zalety projektów domów szeregowych na wąską działkę:

domy szeregowe na wąską działkę, to doskonały pomysł na inwestycję budowlaną i maksymalne wykorzystanie wąskiej przestrzeni działki.