Projekty domów na wąską działkę z garażem

Wybór działki pod budowę domu jednorodzinnego jest pierwszym i bardzo ważnym etapem w budowie naszego wymarzonego domu. Ideałem jest oczywiście działka zbliżona planem do kwadratu lub prostokąta. Najlepiej jeszcze gdyby była duża i położona w terenie płaskim. Inną kwestią jej lokalizacja. Chcielibyśmy, żeby nasza działka była zlokalizowana blisko centrum - ze względu na dojazdy do pracy czy szkoły, żeby docierały do niej drogi utwardzone, kanalizacja i inne media, a jednocześnie na tyle daleko, żebyśmy mogli odpocząć od zatłoczonego miasta. 

W rzeczywistości bywa bardzo różnie, tak naprawdę nabycie działki spełniającej wszystkie powyższe kryteria jest prawie niemożliwe, dlatego z pomocą przychodzą specjaliści - projektanci i architekci, którzy poradzą sobie nawet z najtrudniejszym terenem i zaprojektują dom, który idealnie wpisze się w każdą nawet najtrudniejszą działkę.

Jedną z częściej spotykanych działek o nieregularnym kształcie jest działka wąska, dlatego naszego biuro architektoniczne przygotowało kolekcję projektów domów na wąską działkę z garażem. Prezentując naszą kolekcję udowadniamy, że wąska działka nie stanowi żadnej przeszkody w zbudowaniu wygodnego domu z garażem. Na wąskiej działce możemy zaprojektować wygodny dom z garażem, w którym komfortowo zamieszka dowolnej wielkości rodzina. Można z powodzeniem urządzić na niej zarówno mały domek jak i duży dom z garażem.

Nasze propozycje domów na wąską działkę z garażem

Projekt domu WIERZBIN

DM-6038

Pow. m.: 61 m2

Projekt domu ROZTOKA

DM-6055

Pow. m.: 103 m2

Projekt domu PRZEMIŁÓW N

DM-6083N

Pow. m.: 92 m2

Projekt domu BRACISZEWO

DM-6172

Pow. m.: 106 m2

Projekt domu TUROWICE

DM-6190

Pow. m.: 73 m2

Projekt domu ŻEFIESTÓW

DM-6273

Pow. m.: 120 m2

Oczywiście, tak jak wspomniano na początku, ważna jest wielkość i kształt działki oraz ukształtowanie terenu, na jakim się działka znajduje. Przy wyborze naszego projektu domu na wąską działkę z garażem musimy też zwrócić uwagę na ustawienie działki względem słońca, względem innych budynków oraz względem drogi dojazdowej. Następnym etapem jest określenie, jaki dom na wąską działkę z garażem chcemy zbudować, a konkretnie chodzi o to, ile chcemy umieścić w domu pomieszczeń, ile pokoi ile łazienek, czy będziemy chcieli posiadać dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Ważne, czy chcemy mieć garaż dwustanowiskowy, czy wystarczy nam garaż na jeden samochód. Jeśli mamy już sprecyzowane oczekiwania w stosunku do funkcjonalności domu, to możemy przejść do wyboru projektu, który nie tylko spełni nasze oczekiwania pod względem funkcjonalnym, ale także będzie doskonale wpasowywał się w naszą nietypową działkę budowlaną.

W naszej pracowni architektonicznej każdy znajdzie projekt domu na wąską działkę z garażem, który najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom.  W przypadku, gdy posiadamy działkę wąską i na dodatek krótką, a chcielibyśmy mieć więcej pomieszczeń w domu i garaż, jedynym wyjściem jest budowa domu z poddaszem lub domu piętrowego. W przypadku działek o nierównej powierzchni warto rozważyć budowę garażu domu w podpiwniczeniu, co dodatkowo zwiększy naszą przestrzeń mieszkalną. Długa i wąska działka daje możliwość postawienia domu parterowego z dostawionym garażem z jednej strony, a z drugiej strony domu z powodzeniem możemy urządzić sobie podwórko, na które będzie wyjście przez taras.

Nasi doświadczeni architekci potrafią zaplanować wygodny i ciekawy projekt domu na wąską działkę z garażem. Oprócz wygody i funkcjonalności, dom musi jeszcze być atrakcyjny wizualnie, ponieważ będzie nam się w nim wygodnie mieszkać dopiero wówczas, jeśli spełni on wszystkie trzy funkcje praktyczną, komfortową i estetyczną. Dlatego namawiamy wszystkich posiadaczy wąskich działek do zapoznania się z propozycją naszego biura architektonicznego, dotyczącą projektów domów na wąską działkę, w szczególności, jeżeli planujecie Państwo budowę domu na wąską działkę z garażem.

Zalety projektów domów na wąską działkę z garażem, są to projekty, które pozwalają na budowę swojego wymarzonego domu z garażem na nietypowych i wąskich działkach.
 

Nasze propozycje domów na wąską działkę z garażem

Projekt domu ŁOWICZ

DM-6285

Pow. m.: 91 m2

Projekt domu BURSZTYNÓW

DM-6310

Pow. m.: 101 m2

Projekt domu BRANICE

DM-6457

Pow. m.: 105 m2

Projekt domu DALIANOWO

DM-6555

Pow. m.: 108 m2

Żurawka

DM-6597

Pow. m.: 175 m2

Projekt domu RUTWICA

DM-6631

Pow. m.: 112 m2

Projekt domu LIMAK

DM-6688

Pow. m.: 151 m2