Projekty domów letniskowych drewnianych

Przy budowie domu letniskowego mamy możliwość wyboru pośród różnych opcji. Możemy zbudować dom całoroczny albo dom letniskowy, w którym będziemy mieszkać tylko w sezonie letnim. Mamy także możliwość wyboru materiałów z jakich chcemy zbudować dom, możemy wybrać dom murowany albo drewniany. Wydaje się, że w przypadku budowy domu wakacyjnego zdecydowanie lepszym pomysłem jest budowa domu letniskowego drewnianego. Nie do przecenienia jest łatwość i szybkość jego realizacji oraz specyficzny zdrowy mikroklimat panujący we wnętrzu domu letniskowego drewnianego. Drewno jest produktem naturalnym, więc nie wpływa negatywnie na środowisko, w którym chcemy dom postawić. A przecież zazwyczaj domy letniskowe budujemy w środowisku bogatym w faunę i florę, przyrodniczo atrakcyjnym, koło jeziora, rzeki, lasu, w górach.

Wakacje, urlop, ferie, to przerwy, które dają nam możliwość wytchnienia i wypoczynku od ciężkiej codziennej pracy. Oprócz tradycyjnego wypoczynku w wakacje, czy ferie zimowe coraz częściej wybieramy się na odpoczynek także w okolicach Świąt Wielkanocnych albo na długi weekend majowy. Żeby w pełni wypocząć i móc skorzystać z dobrodziejstw obcowania z naturą komfortowy domek letniskowy drewniany zapewni nam relaks i dobre warunki do wypoczynku.
 
Nasze propozycje domów letniskowych drewnianych to także propozycje dla właścicieli pensjonatów, campingów lub ośrodków wczasowych, którzy wynajmują domki jednorodzinne na wakacje. Funkcjonalne wnętrza umożliwią udany wypoczynek letnikom. Technologia domów letniskowych drewnianych pozwala na zachowanie chłodu podczas dni gorących i jednocześnie bardzo dobrze trzymają ciepło podczas dni chłodniejszych.
 

Nasze propozycje domów letniskowych drewnianych

Projekt domu PRZEBOROWO

DM-6082

Pow. m.: 57 m2

Projekt domu LUBIEŃ

DM-6119

Pow. m.: 48 m2

Projekt domu KOŚCIELISKO

DM-6324

Pow. m.: 64 m2

Niewielkich rozmiarów dom letniskowy drewniany możemy postawić dosłownie w kilka dni, bez potrzeby instalowania mocnych fundamentów. Jeżeli chcielibyśmy, aby dom stał się domem całorocznym, należałoby go dodatkowo ocieplić i zamontować odpowiednie ogrzewanie. Taki dom letniskowy drewniany stanie się wtedy doskonałą bazą na wypady również na ferie zimowe.
 
Domek drewniany letniskowy, może być doskonałą alternatywą dla osób mieszkających na co dzień w bloku, czy kamienicy w centrum miasta. Niewielki projekt domu letniskowego drewnianego możemy z powodzeniem wybudować na niedużej działce. Koszt nie będzie duży, dzięki technice budowy a w zamian otrzymamy możliwość odpoczynku na łonie natury bez konieczności płacenia za pobyt w hotelu, czy innym ośrodku wczasowym. Dodatkową zaletą posiadania własnego domku letniskowego drewnianego jest swoboda w dysponowaniu swoim czasem wolnym. W swoim domu nie musimy się dostosowywać do pór posiłków, przestrzegać ciszy nocnej, czy martwić się tym, że jesteśmy obserwowani przez sąsiadów. A przestrzeń jaką dysponujemy będzie znacznie większa niż taka, którą moglibyśmy wynająć w ośrodku wczasowym.

 

Do swojego domku letniskowego drewnianego możemy także zaprosić rodzinę lub znajomych i spędzić udany czas w sympatycznym gronie.

Posiadacze domków letniskowych cenią sobie także fakt, że nie muszą ze sobą na wakacje wozić wielu rzeczy. Sprzęt sportowy, sprzęt AGD i wszelkie inne potrzebne na wakacjach rzeczy będą na nas czekać w naszym domu letniskowym.

Zdecydowaną zaletą wyboru projektu domu letniskowego drewnianego są także niewielkie koszty jego utrzymania, nieduży letniskowy dom drewniany, będzie bardzo energooszczędny. Ale nie pieniądze przecież są najważniejsze – nie do przecenienia są korzyści zdrowotne, poczucie, że ma się miejsce, w którym się odpoczywa psychicznie i fizycznie, gdzie można się oddawać swojemu hobby, uprawiać swój ulubiony sport, albo po prostu się wyciszyć i naprawdę porządnie wypocząć.

Zalety domów letniskowych drewnianych:
tanie w budowie, ekologiczne, niedrogie w utrzymaniu, wygodne, funkcjonalne, naturalne, doskonałe do spędzania czasu podczas urlopu, dobrze zaprojektowane.

Nasze propozycje domów letniskowych drewnianych

Projekt domu PRZEBIŚNIEŻYN

DM-6562

Pow. m.: 91 m2