Projekt domu za darmo

Projekt domu za darmo

Proponujemy dwie możliwości uzyskania projektu za darmo:

pierwsza to zwrot kosztów projektu w zamian za prowadzenie na naszej stronie bloga dokumentującego całą budowę zdjęciami i szerokim opisem organizacji prac budowlanych, kliknij link:

http://www.kbprojekt.pl/czytaj/jak-uzyskac-zwrot-kosztow-projektu

druga to wypełnienie naszej ankiety:

Wszystkie osoby, które prześlą do nas w pełni uzupełnioną ankietę, otrzymają 50% upust na zakup wybranego przez siebie projektu domu. Dodatkowo osoby, które wyślą do nas trzy najciekawsze ankiety otrzymają od nas wybrany projekt całkowicie za darmo!!! Zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji tej listy pod kątem rzetelności w udzielanych odpowiedziach. Zapraszamy wszystkich do wypełnienia poniższej ankiety. Zależy nam na rozbudowanych i szczerych odpowiedziach. Chcemy dzięki nim ulepszyć naszą ofertę.

Aby wziąć udział w naszej akcji promocyjnej prosimy o skopiowanie poniższych pytań, wklejenie ich do treści maila, udzielenie pod każdym z nich odpowiedzi i przesłanie na adres kbprojekt@kbprojekt.pl.

1.   Jakie rozwiązanie preferujesz: dom parterowy, piętrowy czy z poddaszem użytkowym, odpowiedź uzasadnij?

2.   Czy Twój dom powinien reprezentować określony styl np. nowoczesny, dworkowy, góralski? Jeśli tak to jaki?

3.   Czy w projekcie Twojego domu powinien być uwzględniony garaż, jeśli tak to jaki (jedno-, dwustanowiskowy, w bryle,       wolnostojący)?

4.   Co jest dla Ciebie najważniejszym czynnikiem przy wyborze projektu domu?

5.   Jak widzisz nasze biuro architektoniczne i naszą ofertę projektów w porównaniu z innymi biurami architektonicznymi (co       na nasz plus, a co na niekorzyść)?

6.   Czy sposób w jaki prezentujemy projekt jest dla Ciebie wystarczający?

7.   Wejdź na stronę podaną poniżej. Czy według Ciebie są jakieś elementy prezentacji tego projektu, które powinniśmy       zmienić / poprawić? Odpowiedź uzasadnij. http://www.kbprojekt.pl/1468/strojnow

8.   Jakie elementy w bryle domu powodują, że Ci się podoba (duże powierzchnie przeszklenia, duże okna, balkony, lukarny,       daszki-zadaszenia, kolumny, tarasy, schody, wykusze, inne)?

9.   Jakie są niezbędne elementy Twojego domu zarówno jeśli chodzi o jego bryłę (wygląd zewnętrzny) jak i wnętrze?

10. Jeśli znajdziesz kilka podobnych projektów w kilku pracowniach, to co zaważy na Twojej decyzji?

11. Wybierz trzy najlepsze i najładniejsze projekty z naszej oferty i uzasadnij swój wybór.

12. Wybierz trzy najgorsze i najbrzydsze projekty z naszej oferty i uzasadnij swój wybór.

13. Pod tym adresem znajdziesz listę gratisów, jakie załączamy do naszych projektów: http://www.kbprojekt.pl/konkursy Czy       zestaw bezpłatnych dodatków wpływa na Twoją decyzję (a jeśli tak to co najbardziej)?

14. Czy możliwość zamówienia u nas za dodatkową opłatą projektu zagospodarowania, adaptacji i pozwolenia na budowę       jest dla Ciebie argumentem, który może zaważyć o wyborze naszego projektu?

15. Podaj jaki ma być idealny program pomieszczeń w Twoim domu.

16. Wskaż trzy elementy na stronie głównej naszej strony internetowej http://kbprojekt.pl, które można by poprawić. Swoją       odpowiedź uzasadnij.

17. Czy chciałbyś mieć możliwość dokupienia dodatkowych pakietów instalacyjnych do projektu: np. centralny odkurzacz,       pompy ciepła, instalacje domu inteligentnego – sterowanie kotłem, sterowanie klimatyzacją, wentylacja mechaniczna z       rekuperacją, inne?

18. Który projekt wybierzesz? Uzasadnij swój wybór.

19. Jeśli oprócz odpowiedzi na powyższe pytania są jeszcze inne kwestie, które chciałbyś poruszyć, to prosimy o ich       zamieszczenie w tym punkcie – mogą to być dowolne kwestie dotyczące naszego biura architektonicznego i naszej oferty,       będziemy wdzięczni za wszelkie konstruktywne i szczere uwagi.

20. Prosimy o podanie Twojego numeru telefonu i adresu mailowego.